OSTiDM Kontakt

Taniec Towarzyski Początkujący z Iwoną Pavlović

Dołącz do kursu z 20% rabatem!!!

Pod okiem Iwony tylko u nas nauczysz się tańczyć....sprawdź jak uczą Mistrzowie .

Taniec Towarzyski dla początkujących
start: 01.03.2023 r., godz. 18.00.
Zapisy: 885 81 81 85

Taniec Towarzyski Początkujący

Zaprasza Iwona Pavlović


Chcesz wiedzieć więcej napisz lub zadzwoń
tel kom. 885-818-185
adres email: recepcja@eranova.pl


Przeczytaj ekskluzywny wywiad z Iwoną Pavlović!Program obejmuje siedem etapów (PODSTAWOWY, ZAAWANSOWANY, BRĄZ, SREBRO, ZŁOTO, ZŁOTA GWIAZDA I, ZŁOTA GWIAZDA II). Każdy etap składa się z ośmiu lekcji (1 x w tyg. po 75 min.), kończących się spotkaniami medalowymi, na których uczestnicy pokazują swoje umiejętności i otrzymują certyfikat ukończenia kursu.
Program Crea-Dance pozwala też kształtować prawidłową sylwetkę i odprężyć się po ciężkim dniu pracy. Znajomość podstawowych kroków tanecznych ułatwia kontakty towarzyskie i daje gwarancję dobrego samopoczucia na karnawałowych zabawach.

- Kurs dla początkujących

Nauka podstawowych kroków i figur oparta na światowym programie tanecznym oraz międzynarodowym systemie Crea-Dance. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 75 minut. Całość kursu składa się z ośmiu spotkań.

Celem pierwszego etapu nauczania jest zapoznanie się z najbardziej znanymi, popularnymi rytmami i tańcami, które będzie można wykorzystać wszystkich możliwych imprezach, balach, potańcówkach.
W programie: Blues, Walc Wiedeński, Walc Angielski, Disco-Fox, Foxtrot, Cha-Cha, Tango Argentino, Rumba.
Oprócz nauki powyższych tańców otrzymacie Państwo podstawę i praktyczną wiedzę związaną z formami tanecznymi. Znajomość podstawowych kroków tanecznych pozwoli Państwu poczuć się bardziej komfortowo, pewniej siebie, atrakcyjniej na każdym spotkaniu towarzyskim z muzyką i tańcem a formy towarzyskie pomogą w łatwiejszym nawiązywaniu przyjaznych relacji z mężczyzna lub kobietą.

Warto wspomnieć, że kursy Crea-Dance charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem:
1. Metodyka prowadzenia zajęć oraz program oparty jest na kilkudziesięcioletniej tradycji szkół tańca z Europy Zachodniej,
2. Spotkania prowadzi nauczyciel tańca – specjalista z dziedziny upowszechniania kultury i tańca wśród młodzieży i osób dorosłych,
3. Atmosfera kursu jest bardzo przyjazna i życzliwa a klimat sprzyjający aktywnemu relaksowi we dwoje.

- Kurs dla zaawansowanych
Jest utrwaleniem umiejętności tanecznych nabytych na kursie początkującym. Na tym poziomie poznajemy dwa nowe tańce. Do kroków podstawowych poznanych na kursie początkującym dochodzą efektowne figury, które są rozwinięciem poznanych już tańców.

Dwa pierwsze kursy: początkujący i zaawansowany tworzą kurs podstawowy

- Kurs Medalowy Brąz/ Srebro/ Złoto

Kursy medalowe są kontynuacją nauki tańca na poziomie zaawansowanym.
Uczestniczyć w tych kursach mogą absolwenci kursu początkującego i zaawansowanego.
Celem spotkań medalowych jest początek doskonalenia nabytych umiejętności tanecznych. Para taneczna poznając sekrety, techniki oraz charakterystykę akcji ruchowych dla danego tańca wygląda bardziej stylowo i atrakcyjnie. Szczególnie akcentowana jest nauka zasad prowadzenia przez partnera. Ta umiejętność daje mężczyźnie pewność siebie oraz gwarancję spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagającej partnerki.
Ukoronowaniem każdego z kursów medalowych Crea-Dance jest otrzymanie wyjątkowej odznaki i Certyfikatu.


- Złota Gwiazda II
To finałowy etap kursu tańca Crea-Dance trwający cztery miesiące (Złota Gwiazd I i Złota Gwiazda II). Zajęcia odbywają się nadal jeden raz w tygodniu. Dodatkowo program obejmuje tzw. Wprawki Taneczne. Uczestnicy poznają najwyższe tajniki wiedzy tanecznej:
- Improwizację – czyli jak oddać się tanecznej muzyce, nie zważając na kolejność wyznaczonych figur.
- Profesjonalne choreografie – układy taneczne, kompozycje ruchowe, efekty i triki stosowane przez zawodowych tancerzy na turniejach tanecznych.
- Prezentacja i osobowość na parkiecie – czyli jak być prowadzącym mężczyzną w tańcu oraz jak wykorzystać naturalny kobiecy sexapeal w krokach i figurach tanecznych.


http://m.eranova.pl/2023/02/orig/kopia-taniec-towarzyski-3881.jpg