OSTiDM Kontakt

Kurs nauki tańca dla Narzeczonych

"Taniec dla narzeczonych"
Chcesz elegancko i swobodnie prezentować się na parkiecie podczas wesela? Kurs Tańca dla Narzeczonych przygotowaliśmy z myślą właśnie o tej szczególnej okazji! Program kursu obejmuje tylko najważniejsze i najbardziej pożądane tańce w trakcie przyjęcia weselnego.

Został starannie opracowany na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w "tanecznym przygotowaniu" Par do wesela. Kurs obejmuje 4 spotkania po 60 minut (z możliwością kontynuacji), w tym czasie pary poznają podstawowe kroki takich tańców jak: walc angielski, walc wiedeński, disco-fox, blues, merengue.

Mówi się, że ślub to najważniejszy dzień w życiu. Dlatego Młoda para stara się zrobić wszystko, by rzeczywiście był on wyjątkowy pod każdym względem. Niezwykle ważnym elementem tego dnia jest pierwszy taniec Młodej Pary.

To on przecież otwiera wesele i tworzy atmosferę do dalszej zabawy. Jak sprawić, żeby był on niezapomniany nie tylko dla nowożeńców, ale również dla przybyłych gości? To dzięki wyjątkowej choreografii będziecie mogli wyrazić siebie, swoje uczucia a przy tym poczuć się jak prawdziwi tancerze… Macie ku temu niepowtarzalna okazję!

Terminy kursów:
Data: 08.03.2018 godz. 20:35
Data: 05.04.2018 godz. 20:35
Data: 10.05.2018 godz. 20:35


Lekcje indywidualne
Nie wiesz jak stworzyć niepowtarzalny pierwszy taniec ? Centrum Tańca Wasilewski-Felska chętnie Wam w tym pomoże. Od lat wspieramy Pary Narzeczonych w przygotowaniu do tak ważnego wydarzenia jak rozpoczęcie weselnej zabawy tym jedynym i wyjątkowym pierwszym tańcem.

Każdą Parę traktujemy indywidualnie, każdy układ taneczny jest inny, przygotowany z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz charakterze wybranej muzyki.

Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych, dlatego nie tylko ułożymy dla Państwa choreografię, ale również pomożemy w doborze odpowiedniej muzyki.
Choreografia może być klasyczna: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep. Lub też żywiołowa w gorących rytmach SALSY, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-cha-cha, amerykańskiego rock & roll, jive, kubańskiej rumby, swinga. Proponujemy także połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX)!

Terminy i godziny lekcji indywidualnych dostosowujemy do Państwa potrzeb.

Ceny pakietów:

Pakiet I: 5 x 45 min – cena 450 zł
Pakiet II: 8 x 45 min – cena 680 zł
Pakiet III: 10 x 45 min - cena 850 zł
Jedna lekcja 1x 45 min – 100 zł

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
RECEPCJA
Tel. 89 534 94 04
Tel. kom. +48 885 81 81 85
recepcja@eranova.pl