OSTiDM Kontakt

Taniec Towarzyski dla początkujących!!!

Taniec Towarzyski dla początkujących!!!

Kiedy słyszymy „Taniec Towarzyski” wyobrażamy sobie pięknie ubraną parę lekko wirującą po parkiecie w rytm walca wiedeńskiego. Ale czy w najśmielszych snach wyobrażamy sobie, że tą wirującą parą… możemy być właśnie my? Czas przełamać stereotypy i uwierzyć, że każdy może tańczyć taniec towarzyski! Kursy tańca towarzyskiego w ERANOVA prowadzone są na podstawie Światowego Programu Tanecznego, który zakłada naukę tańca użytkowego. Oznacza to, że nauka kroków tanecznych jest bardzo prosta a dodatkowo towarzyszy temu miła i sympatyczna atmosfera w nowoczesnych pomieszczeniach ERANOVA.


Nowe kursy:
| start: 18 MARCA| ŚRODA | g. 17.50.|Iwona Pavlović
Nasi Kursanci poza 12 spotkaniami programowymi otrzymują od nas dodatkowe 3 spotkania wprawek! Zajęcia te pozwalają udoskonalać warsztat taneczny oraz szlifować umiejętności zdobyte podczas zajęć programowych! Szczegóły w linku: http://eranova.pl/1350,WPRAWKI-TANECZNE.html
Zajęcia prowadzą wykształceni, zawodowi nauczyciele, którzy o tańcu towarzyskim wiedzą wszystko.


Program Crea-Dance pozwala też kształtować prawidłową sylwetkę i odprężyć się po ciężkim dniu pracy. Znajomość podstawowych kroków tanecznych ułatwia kontakty towarzyskie i daje gwarancję dobrego samopoczucia na karnawałowych zabawach.

- Kurs dla początkujących
Nauka podstawowych kroków i figur oparta na światowym programie tanecznym oraz międzynarodowym systemie Crea-Dance. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 75 minut z krótką przerwą. Całość kursu składa się z dwunastu spotkań.

Celem pierwszego etapu nauczania jest zapoznanie się z najbardziej znanymi, popularnymi rytmami i tańcami, które będzie można wykorzystać wszystkich możliwych imprezach, balach, potańcówkach.
W programie: Blues, Walc Wiedeński, Walc Angielski, Party Dance, Foxtrot, Cha-Cha, Tango Argentino, Rumba.
Oprócz nauki powyższych tańców otrzymacie Państwo podstawę i praktyczną wiedzę związaną z formami tanecznymi. Znajomość podstawowych kroków tanecznych pozwoli Państwu poczuć się bardziej komfortowo, pewniej siebie, atrakcyjniej na każdym spotkaniu towarzyskim z muzyką i tańcem a formy towarzyskie pomogą w łatwiejszym nawiązywaniu przyjaznych relacji z mężczyzna lub kobietą.

Warto wspomnieć, że kursy Crea-Dance charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem:
1. Metodyka prowadzenia zajęć oraz program oparty jest na kilkudziesięcioletniej tradycji szkół tańca z Europy Zachodniej,
2. Spotkania prowadzi nauczyciel tańca – specjalista z dziedziny upowszechniania kultury i tańca wśród młodzieży i osób dorosłych,
3. Atmosfera kursu jest bardzo przyjazna i życzliwa a klimat sprzyjający aktywnemu relaksowi we dwoje.

- Kurs dla zaawansowanych
Jest utrwaleniem umiejętności tanecznych nabytych na kursie początkującym. Na tym poziomie poznajemy dwa nowe tańce. Do kroków podstawowych poznanych na kursie początkującym dochodzą efektowne figury, które są rozwinięciem poznanych już tańców.

Dwa pierwsze kursy: początkujący i zaawansowany tworzą kurs podstawowy.

Informacje dodatkowe:
- Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisywanie się na zajęcia osobiście, mailowo lub telefonicznie
- Centrum Tańca Wasilewski-Felska zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu ze względu na niewystarczającą ilość kursantów
- Na zajęciach obowiązuje zmiana obuwia

ZAPISY:
Recepcja Eranova,
tel kom: 885 81 81 85,
tel: 48 89 534 94 04,
recepcja@eranova.pl


Nazwa KursuKiedyStartCzas trwaniaProwadzący

TANIEC TOWARZYSKI
DLA POCZĄTKUJĄCYCH

środa godz. 17.50.

18.03.2020 r.
75 min.
Iwona Pavlović

KIZOMBA
W PARACH

poniedziałek godz. 19.10.

02.03.2020
60 min.
Przemek Hernik

LATINO SOLO

wtorek godz. 19.05.

17.03.2020 r.
55 min.
Krzysztof Korzeniowski

BURLESKA

czwartek godz. 19.00.

20.02.2020 r.
55 min.
Szymon Konefał

SALSA
W PARACH

czwartek godz. 20.00.

05.03.2020
60 min.
Krzysztof Korzeniowski

http://m.eranova.pl/2020/02/orig/taniec-towarzyski-3251.jpg